Forumul Suporterilor Gaz Metan Medias
Ne-am mutat pe www.suporteri-gaz-metan.mvptech.net ! Inregistreaza-te acolo !
Forumul Suporterilor Gaz Metan Medias
Ne-am mutat pe www.suporteri-gaz-metan.mvptech.net ! Inregistreaza-te acolo !
Forumul Suporterilor Gaz Metan Medias
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Forumul Suporterilor Gaz Metan Medias

Bine ati venit pe forumul suporterilor Gaz Metan
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Alexandru Curtean la FC Timisoara

In jos 
AutorMesaj
Laurentiu
Admin
Admin
Laurentiu


Numarul mesajelor : 158
Location : Medias
Data de inscriere : 30/07/2008

Alexandru Curtean la FC Timisoara Empty
MesajSubiect: Alexandru Curtean la FC Timisoara   Alexandru Curtean la FC Timisoara EmptySam Ian 24, 2009 2:20 am

24 ianuarie 2009
L-au luat !

Mijlocașul Alex Curtean va juca în următorii trei ani la Timișoara !

După trei zile de tatonări, Poli și Gaz Metan Mediaș au ajuns ieri la un acord în privința lui Alex Curtean (21 de ani). Mijlocașul va juca în următorii trei ani la Poli, fiind al doilea transfer al Timișoarei în acestă iarnă, după Maxim. Reprezentanții celor două cluburi s-au întîlnit ieri, pentru negocierile finale, după cîteva zile de tatonări. "Poli s-a comportat decent, oferind o sumă foarte apropiată de cea solicitată de noi. Am ajuns la o înțelegere, rămîne să fie validată mîine (azi, n.r.) de Consiliul Director. Nu cred că vor fi probleme în acest sens", a spus un oficial medieșean. Și jucătorul și-a dat acceptul pentru a juca la Poli, după o vizită discretă pe care a făcut-o pe Bega în urmă cu cîteva zile. Bănățenii vor plăti 1,2 milioane de euro pentru Alexandru Curtean, după ce Mediașul a cerut 1,5 milioane. Gazul va primi banii în tranșe, prima dintre ele în valoare de 350.000 de euro, bani din care medieșenii vor achita restanțele către jucători și stagiul de pregătire din Antalya. Curtean s-a aflat în vizorul mai multor echipe în această iarnă, Steaua, Hertha și FC Vaslui interesîndu-se de serviciile jucătorului. Mijlocașul a marcat de trei ori în poarta Timișoarei în tur, la Mediaș, scor 5-1 pentru gazde.


Da si tu un mass cu aceasta stire =>

Cod:
:O:O Alexandru Curtean a semnat cu Poli Timisoara pe 3 ani ! :O:O Vezi stirea completa pe ==> http://gazmetanmedias.omgforum.net/important-noutati-f8/alexandru-curtean-la-fc-timisoara-t100.htm <== [ scz de mass & da mai departe pls] = www.suporteri-gaz-metan.tk =
Sus In jos
http://gazmetanmedias.omgforum.net
 
Alexandru Curtean la FC Timisoara
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Alexandru Curtean
» Steaua si Dinamo il vor pe Curtean
» F.C. Timisoara - Gaz Metan Medias
» Gaz Metan Medias - Poli Timisoara
» Gaz Metan Medias - Poli Timisoara

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul Suporterilor Gaz Metan Medias  :: Important - Noutati-
Mergi direct la: