Forumul Suporterilor Gaz Metan Medias
Ne-am mutat pe www.suporteri-gaz-metan.mvptech.net ! Inregistreaza-te acolo !
Forumul Suporterilor Gaz Metan Medias
Ne-am mutat pe www.suporteri-gaz-metan.mvptech.net ! Inregistreaza-te acolo !
Forumul Suporterilor Gaz Metan Medias
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Forumul Suporterilor Gaz Metan Medias

Bine ati venit pe forumul suporterilor Gaz Metan
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Vrea titular

In jos 
AutorMesaj
Laurentiu
Admin
Admin
Laurentiu


Numarul mesajelor : 158
Location : Medias
Data de inscriere : 30/07/2008

Vrea titular Empty
MesajSubiect: Vrea titular   Vrea titular EmptyMier Ian 28, 2009 4:46 am

Vrea titular __82._Andrei_Vatca
Portarul Cosmin Vîtcă, adus joi de la Steaua, nu crede că Mediașul e un pas înapoi în carieră. "Aici am șanse să joc. Cel mai mult îmi doresc să repet returul pe care l-am făcut cu Oțelul, care avea 9 puncte. Dacă atunci ne-am salvat, de ce nu ar fi la fel și cu Mediașul, ce are 15 puncte? Nu vor fi probleme de acomodare, pentru că am mai jucat cu Lazăr, Sabou și alți medieșeni", a declarat Vîtcă. (Cosmin Prișcă - Mediaș) "Transfer istoric" Medieșenii sînt încîntați că au reușit să-l transfere pe Curtean la Timișoara, contra sumei de 1,19 milioane de euro. "Este cel mai important transfer din istoria clubului, ca sumă de bani. Mă bucur că e un jucător crescut și format de clubul nostru, iar prin această înțelegere am și demonstrat că avem jucători de valoare", a declarat Corin Cindrea, președintele Gazului. (Cosmin Prișcă - Mediaș)


Da un mass cu aceasta stire =>
Cod:
Portarul Cosmin Vatca luat imprumut de la Steaua la Gaz Metan Medias vrea sa fie titular ! Vezi intreaga stire pe => http://gazmetanmedias.omgforum.net/important-noutati-f8/vrea-titular-t102.htm#172 <= ! Forumul Oficial Al Suporterilor GAZ METAN MEDIAS ! www.suporteri-gaz-metan.tk ! [ scuze de mass & da mai departe te rog !
Sus In jos
http://gazmetanmedias.omgforum.net
 
Vrea titular
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul Suporterilor Gaz Metan Medias  :: Important - Noutati-
Mergi direct la: