Forumul Suporterilor Gaz Metan Medias
Ne-am mutat pe www.suporteri-gaz-metan.mvptech.net ! Inregistreaza-te acolo !
Forumul Suporterilor Gaz Metan Medias
Ne-am mutat pe www.suporteri-gaz-metan.mvptech.net ! Inregistreaza-te acolo !
Forumul Suporterilor Gaz Metan Medias
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Forumul Suporterilor Gaz Metan Medias

Bine ati venit pe forumul suporterilor Gaz Metan
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Blocaj psihic

In jos 
AutorMesaj
Laurentiu
Admin
Admin
Laurentiu


Numarul mesajelor : 158
Location : Medias
Data de inscriere : 30/07/2008

Blocaj psihic Empty
MesajSubiect: Blocaj psihic   Blocaj psihic EmptyMar Apr 14, 2009 2:09 pm

Forma în care e Steaua îi determină pe medieșeni să spere că pot învinge trupa lui Lăcătuș

Elevii lui Cristi Pustai vin după 3 meciuri în care au obținut doar un punct. Aceștia simt că le-a ajuns deja cuțitul la os și spun că la meciul cu Steaua numai o victorie îi poate menține cu șanse reale în Liga I. „Gata, nu mai avem voie să pierdem niciun punct pe teren propriu. De acum înainte fiecare meci va fi ca și o finală. Trebuie să batem pe Steaua, egalul nu ne ajută cu nimic. Vreau să fac un meci mare vineri”, a decretat Cosmin Vâtcă, integralist în acest retur la echipa medieșeană.
Acesta știe și de ce echipa din Ghencea are un parcurs dezamăgitor în acest sezon. „Cred că este un blocaj psihic la jucătorii de la Steaua. Ei sunt afectați și de faptul că Becali a ajuns la închisoare. Sper ca echipa lui Lăcătuș să piardă la Mediaș iar mai apoi să bată în toate partidele și să prindă cel puțin Cupa UEFA”, a mai declarat portarul care este împrumutat până în vară la Mediaș de la Steaua.



9 goluri a primit Vâtcă în primele 7 etape din retur


Credit pentru Pustai

Șefii medieșenilor sunt în continuare de partea antrenorului, în ciuda rezultatelor mai slabe din ultimul timp. „Până la finalul returului, nu cred că se pune problema ca Pustai să plece. Avem încredere că ne vom salva de la retrogradare”, spune președintele Corin Cindrea, care s-a arătat însă dezamăgit de eșecul de la Târgu Jiu.
Sus In jos
http://gazmetanmedias.omgforum.net
 
Blocaj psihic
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul Suporterilor Gaz Metan Medias  :: Important - Noutati-
Mergi direct la: