Forumul Suporterilor Gaz Metan Medias
Ne-am mutat pe www.suporteri-gaz-metan.mvptech.net ! Inregistreaza-te acolo !
Forumul Suporterilor Gaz Metan Medias
Ne-am mutat pe www.suporteri-gaz-metan.mvptech.net ! Inregistreaza-te acolo !
Forumul Suporterilor Gaz Metan Medias
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Forumul Suporterilor Gaz Metan Medias

Bine ati venit pe forumul suporterilor Gaz Metan
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Doneaza si tu pentru forumul suporterilor !

In jos 
AutorMesaj
Laurentiu
Admin
Admin
Laurentiu


Numarul mesajelor : 158
Location : Medias
Data de inscriere : 30/07/2008

Doneaza si tu pentru forumul suporterilor ! Empty
MesajSubiect: Doneaza si tu pentru forumul suporterilor !   Doneaza si tu pentru forumul suporterilor ! EmptyJoi Apr 16, 2009 5:16 am

Forumul actual [ www.suporteri-gaz-metan.tk sau http://gazmetanmedias.omgforum.net ] dateaza din 30 iulie 2008 . Atunci am creat acest forum cu scopul de a oferi suporterilor cele mai noi stiri despre echipa lor favorita . Forumul este unul gratuit facut pe siteul www.forumgratuit.ro , iar nu este unul dintre cele mai bune neavand nici acces FTP , nici Baza De Date . In fine , am vorbit eu cu un baiat care are o firma de webhosting si imi va oferi host pentru noul forum gratis , va trebui doar sa ii fac o mica reclama ( un banner ) pe noul forum . Ceea ce imi doresc de la noul forum este sa avem un domeniu al nostru , m-am gandit sa fie www.suporteri-gaz-metan.net [ dar asta costa 9 € - detalii CLICK ] . Pentru ca noul forum sa fie accesabil inca de saptamana viitoare am nevoie de ajutorul vostru .

Fiecare dintre voi este rugat sa doneze cat poate , macar 1 eur , pentru ca pana saptamana viitoare sa strangem 9 euro si sa cumparam domeniul .

Cine este interesat si vrea sa doneze este rugat sa dea click pe pagina urmatoare :

Click aici pentru donatii !

Multumim !
Sus In jos
http://gazmetanmedias.omgforum.net
 
Doneaza si tu pentru forumul suporterilor !
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Doneaza si tu pentru forumul suporterilor !
» Un ceh si un bosniac pentru Gaz Metan

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul Suporterilor Gaz Metan Medias  :: Donatii-
Mergi direct la: