Forumul Suporterilor Gaz Metan Medias
Ne-am mutat pe www.suporteri-gaz-metan.mvptech.net ! Inregistreaza-te acolo !
Forumul Suporterilor Gaz Metan Medias
Ne-am mutat pe www.suporteri-gaz-metan.mvptech.net ! Inregistreaza-te acolo !
Forumul Suporterilor Gaz Metan Medias
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Forumul Suporterilor Gaz Metan Medias

Bine ati venit pe forumul suporterilor Gaz Metan
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 "Rednic mi-a zis că sunt deștept, nu ca proștii ce fumează trabucuri la Dinamo"

In jos 
AutorMesaj
Laurentiu
Admin
Admin
Laurentiu


Numarul mesajelor : 158
Location : Medias
Data de inscriere : 30/07/2008

"Rednic mi-a zis că sunt deștept, nu ca proștii ce fumează trabucuri la Dinamo" Empty
MesajSubiect: "Rednic mi-a zis că sunt deștept, nu ca proștii ce fumează trabucuri la Dinamo"   "Rednic mi-a zis că sunt deștept, nu ca proștii ce fumează trabucuri la Dinamo" EmptyDum Aug 31, 2008 6:22 am

Finanțatorul celor de la Vaslui, Adrian Porumboiu, îi răspunde lui Mircea Rednic, după ce tehnicianul dinamovist a afirmat că arbitrul partidei Dinamo-Craiova, Mugurel Drăgănescu, este "arbitrul de casă al vasluienilor".

"Rednic mi-a trimis aseară un sms în care mi-a zis că sunt deștept, doar la Dinamo sunt proști care fumează trabucuri. Mi-a mai scris că mă iubește, că sunt cel mai bun conducător cu care a lucrat, e cam dubios:). Totuși, este inimaginabil ce a declarat Rednic, nici nu are rost să comentez așa ceva, cum să am eu arbitri de casă? Dacă cineva are vreo dovadă că eu am astfel de implicații, să aducă dovezi. Cum să cer eu să-mi elimine un adversar? Este aberant. Dacă era așa, l-aș fi vrut pe Lobonț eliminat, nu pe Julio Cesar. Eu sunt convins de onestitatea lui Drăgănescu", a spus Porumboiu la televiziunea gazetei.


ProSport
Sus In jos
http://gazmetanmedias.omgforum.net
 
"Rednic mi-a zis că sunt deștept, nu ca proștii ce fumează trabucuri la Dinamo"
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Nu mai sunt bilete la Gaz Metan - Poli
» Mitea la Dinamo
» Iancu: "Timisoara a fost mai buna. I-am batut pe fratii nostri"
» Gaz Metan Medias - Dinamo Bucuresti

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul Suporterilor Gaz Metan Medias  :: Discutii generale-
Mergi direct la: