Forumul Suporterilor Gaz Metan Medias
Ne-am mutat pe www.suporteri-gaz-metan.mvptech.net ! Inregistreaza-te acolo !
Forumul Suporterilor Gaz Metan Medias
Ne-am mutat pe www.suporteri-gaz-metan.mvptech.net ! Inregistreaza-te acolo !
Forumul Suporterilor Gaz Metan Medias
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Forumul Suporterilor Gaz Metan Medias

Bine ati venit pe forumul suporterilor Gaz Metan
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Gigi Becali a declarat ca Semedo de la CFR Cluj este jucatorul Stelei.

In jos 
AutorMesaj
Laurentiu
Admin
Admin
Laurentiu


Numarul mesajelor : 158
Location : Medias
Data de inscriere : 30/07/2008

Gigi Becali a declarat ca Semedo de la CFR Cluj este jucatorul Stelei. Empty
MesajSubiect: Gigi Becali a declarat ca Semedo de la CFR Cluj este jucatorul Stelei.   Gigi Becali a declarat ca Semedo de la CFR Cluj este jucatorul Stelei. EmptyLun Sept 01, 2008 3:25 am

"Contractul cu CFR era semnat. Impresarii au fortat pretul. Pe la 2 noaptea am zis gata, sa ma lase. Cica sa ii dau 50.000 de euro la inceputul fiecarui sezon. Semedo era rusinat. Pana la urma am zis ca ii dau 50.000 de euro bonus. Cum sa le dau eu bani la impresari. Era foarte aproape sa renunt. Ma gandeam la baiat, era umilinta pentru el. Pana la urma eu m-am inteles si la impresari nu le-am dat nimic. Cei de la CFR Cluj spun ca nu au slabit. Cica e la fel ca la Surdu. Semedo este un jucator foarte bun", spune Becali la Liga lu' Mitica.
Sus In jos
http://gazmetanmedias.omgforum.net
 
Gigi Becali a declarat ca Semedo de la CFR Cluj este jucatorul Stelei.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Gaz Metan Medias - U Cluj ( amical )
» Eric de Oliveira: "Steaua este cea mai mare echipa din Romania si trebui sa privim meciul acesta ca pe o oportunitate"

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul Suporterilor Gaz Metan Medias  :: Discutii generale-
Mergi direct la: