Forumul Suporterilor Gaz Metan Medias
Ne-am mutat pe www.suporteri-gaz-metan.mvptech.net ! Inregistreaza-te acolo !
Forumul Suporterilor Gaz Metan Medias
Ne-am mutat pe www.suporteri-gaz-metan.mvptech.net ! Inregistreaza-te acolo !
Forumul Suporterilor Gaz Metan Medias
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Forumul Suporterilor Gaz Metan Medias

Bine ati venit pe forumul suporterilor Gaz Metan
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Amenințați degeaba: jucătorii au scăpat de "urecheală"

In jos 
AutorMesaj
Laurentiu
Admin
Admin
Laurentiu


Numarul mesajelor : 158
Location : Medias
Data de inscriere : 30/07/2008

Amenințați degeaba: jucătorii au scăpat de "urecheală" Empty
MesajSubiect: Amenințați degeaba: jucătorii au scăpat de "urecheală"   Amenințați degeaba: jucătorii au scăpat de "urecheală" EmptySam Sept 06, 2008 4:05 am

Conducerea Gazului a purtat, mai bine de o oră, discuții cu jucătorii și cu antrenorii, la capătul căreia toate frunțile s-au descrețit.


Amenințați că vor avea parte de o ședință furtunoasă după înfrângerea de la Pitești, fotbaliștii medieșeni au scăpat până la urmă de „urecheala” cu care i-a amenințat președintele Corin Emil Cindrea. Miercuri seară, în mare secret, jucătorii au fost vizitați în vestiare de Cindrea, care a renunțat la ideea de a le mai cere explicații pentru seceta de puncte din ultimele trei etape. Președintele Mediașului spune că discuția pe care a avut-o cu antrenorii și cu echipa a fost extrem de constructivă și că atmosfera s-a detensionat.

Singurul care a lipsit din vestiarul Gazului a fost mijlocașul Curtean, aflat în Bosnia cu echipa națională de tineret. Jucătorul crede că Mediașul va învinge duminica viitoare pe Pandurii și totul va reveni la normal. „Sigur vom pune capăt crizei de goluri și puncte în meciul cu Pandurii. Eu unul am o poftă nebună de joc și abia aștept acest meci. Să fim serioși. În ultimele trei etape am fost lipsiți și de șansă”, crede Curtean.

Nu blochează primele

Președintele Corin Emil Cindrea spune că Mediașul nu va bloca primele echipei, chiar dacă echipa este la minus 4 la adevăr, dar că se poate ca medieșenii să nu mai primească bonus pentru fiecare punct câștigat. „Primele nu vor fi blocate în acest campionat decât dacă nu cumva ajungem la minus 13.999 la adevăr. Atunci o să le blocăm”, a spus Cindrea.


Preluare : sibianulonline.ro
Sus In jos
http://gazmetanmedias.omgforum.net
 
Amenințați degeaba: jucătorii au scăpat de "urecheală"
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ce spun jucatorii inaintea meciului cu Arges
» Eric de Oliveira: "Steaua este cea mai mare echipa din Romania si trebui sa privim meciul acesta ca pe o oportunitate"
» "Cea mai urata repriza din viata mea"

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul Suporterilor Gaz Metan Medias  :: Important - Noutati-
Mergi direct la: