Forumul Suporterilor Gaz Metan Medias
Ne-am mutat pe www.suporteri-gaz-metan.mvptech.net ! Inregistreaza-te acolo !
Forumul Suporterilor Gaz Metan Medias
Ne-am mutat pe www.suporteri-gaz-metan.mvptech.net ! Inregistreaza-te acolo !
Forumul Suporterilor Gaz Metan Medias
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Forumul Suporterilor Gaz Metan Medias

Bine ati venit pe forumul suporterilor Gaz Metan
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Opt jucatori de la Gaz Metan pusi pe lista de transferuri

In jos 
AutorMesaj
gazistul
Moderator ajutator
Moderator ajutator
gazistul


Numarul mesajelor : 54
Data de inscriere : 30/07/2008

Opt jucatori de la Gaz Metan pusi pe lista de transferuri Empty
MesajSubiect: Opt jucatori de la Gaz Metan pusi pe lista de transferuri   Opt jucatori de la Gaz Metan pusi pe lista de transferuri EmptySam Ian 03, 2009 5:03 am

jucătorii Bojan Cukici, Dorin Semeghin, Nemanja Vidakovici, Rafael Dos Santos, Nana Falemi, Alexandru Gego, Gabriel Crăciun și Cosmin Paina au fost puși pe lista de transferuri de conducerea echipei Gaz Metan, a declarat marți președintele Consiliului Director, Corin Cindrea. "Am luat această decizie în urma unei ședințe de analiză pe care am avut-o înainte de Crăciun. Suntem deja în discuții cu mai mulți jucători, pentru a întări lotul, dar avem destul timp pentru transferuri", a declarat Corin Cindrea, care a adăugat că gruparea din Mediaș ar dori să tranfere un fundaș central, un mijlocaș și un atacant. Dintre cei opt fotbaliști puși pe lista de transferuri, cinci au fost transferați în vara acestui an dar nu dat randamentul scontat, și anume Cukic, Semeghin, Vidakovic, Rafael dos Santos și Falemi. Gaz Metan Mediaș, care își va relua pregătirile în data de 9 ianuarie, a încheiat prima parte a campionatului pe locul 16, retrogradabil, cu 15 puncte. În 17 meciuri, elevii lui Cristi Pustai au obținut 4 victorii, 3 remize și 10 înfrângeri, având cele mai multe goluri primite dintre toate echipele din Liga I, 31, la fel ca și CS Otopeni.

Iata ce declara suporterii

bebe : domnule cindrea in meciul cu craiova ati jucat fara falemi si ati luat doar 5 goluri.ma intreb in retur fara falemi cate goluri luati,cat despre atacanti si portar sunt varza .va rog lasati interesele si nu va mai bateti joc de noi.ciao pa am plecat!!!!

Nelu : DOMNILOR DE LA GAZ METAN !INTELEG CA E RECESIUNE, DAR SA RENUNTI LA FALEMI SI SA II TII IN LOT PE STETCA SI POP CA PORTARI E O MARE NEDREPTATE.PAI NU AVETI OCHI SA VEDETI CA NU AVEM PORTAR DE LIGA I.UN PORTAR CARE LA OASUL NEGRESTI A LUAT 78 DE GOLURI ESTE TITULAR IN LIGA I ? LASATI P.C.R.-UL ( CITITI PILE ,CUNOSTINTE SI RELATII ) CA NE DUCEM VERTIGINOS IN LIGA A II-A SI E PACAT.ADUCETI UN PORTAR DE VALOARE SI O SA VEDETI CA ECHIPA NU VA RETROGRADA.LA MULTI ANI!SI SA VA DEA D-ZEU MAI MULTA MINTE

Dereu : nici craciun nu era rau.atat cat a jukat atat el ca si semeghin au aratat rautate si determinare mare.de falemi ce sa mai spun........... .sarbii astia doi nu au prea confirmat delok, era normal sa lasam la alte echipe.sa vedem ce aduce in lok, cindrea politiko-directorul-manager-antrenorul.

Dinu : Falemi no dat randament??..asta cred ca e nebun...o fost cel mai bun..el trebuia sa fie capitanu..o sa plangem dupa falemi dle cindrea.

.Mihai : daon colo de treaba daca nici falemi nui bun...o fost cel mai bun in aparare , fara el aveam 35-40 goluri..ducetiva la culcare toti..semeghin iara e f bun. joaca tiular la dinamo,otelu la gazu nu are loc, daon colo de treaba...bine ca e bun eric,stetca, zaharia si boaru..mergem cu lotu de liga2a acolo unde ne este locu adica in liga2a..ca ii vindem pe astia consactati in liga 1..pakat de ei 2 super jucatori: falemi si semeghin.respect din partea orasului pt ce ati facut la medias. va iubim

wolves : si eu tot raman la parerea mea ca semeghin e un jucator bun si consider ca renuntarea la semechin a otelului a fost una gresita pe care eu n-am inteles-o si gazul cred ca face o greseala daca renunta la semeghin si falemi(app de falemi daca nu stiati inainte sa joace la steaua a jucat la petrolul)fortza fc ploiesti=adevaratul petrolul

suporter : Rusine ma cindrea....falemi cel mai bun fundas al nostru din tur...iar pe boaru si prodan dc nu iai pus pe lista de transferuri ?RUSINE RUSINE ! FORZA GAZU

Dan : bai **** cel mai bun jucator din acest tur a fost Falemi in aparare si va zic din postura unui suporter infocat
Sus In jos
 
Opt jucatori de la Gaz Metan pusi pe lista de transferuri
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» GAZ METAN MEDIAS - F.C. BRASOV
» GAZ METAN 0 - 1 Otelul Galati
» Gaz Metan Medias - Dinamo Bucuresti
» Galeria Gaz Metan Medias
» Gaz Metan Medias - FC Brasov

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul Suporterilor Gaz Metan Medias  :: Important - Noutati-
Mergi direct la: