Forumul Suporterilor Gaz Metan Medias
Ne-am mutat pe www.suporteri-gaz-metan.mvptech.net ! Inregistreaza-te acolo !
Forumul Suporterilor Gaz Metan Medias
Ne-am mutat pe www.suporteri-gaz-metan.mvptech.net ! Inregistreaza-te acolo !
Forumul Suporterilor Gaz Metan Medias
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Forumul Suporterilor Gaz Metan Medias

Bine ati venit pe forumul suporterilor Gaz Metan
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Amical pe nocturna cu Zlatna

In jos 
AutorMesaj
Laurentiu
Admin
Admin
Laurentiu


Numarul mesajelor : 158
Location : Medias
Data de inscriere : 30/07/2008

Amical pe nocturna cu Zlatna Empty
MesajSubiect: Amical pe nocturna cu Zlatna   Amical pe nocturna cu Zlatna EmptyMier Mar 25, 2009 2:04 pm

Medieșenii dispută vineri seară un amical cu Minaur Zlatna pentru a se acomoda cu nocturna în vederea meciului de duminica viitoare cu FC Brașov. Gaz Metan inaugurează nocturna de pe municipalul medieșean, în partida cu CS Otopeni.

Programarea meciului de etapa viitoare, de la Brașov, în nocturnă, l-a determinat pe antrenorul Cristi Pustai să programeze un meci de verificare pentru vineri, la o oră apropiată de cea la care se va disputa partida cu echipa lui Răzvan Lucescu. Astfel Gazul merge pentru o partidă de verificare la Zlatna. „Chiar dacă joacă în liga a IV-a, au nocturnă și asta ne-a convenit și vom juca acolo un meci de verificare” a explicat președintele executiv al Mediașului, Iosif Biro. Legat de nocturna de pe stadionul Municipal din Mediaș, aceasta are mari șanse să fie pusă oficial în funcțiune, la partida din etapa a 26-a, cu Otopeniul, în data de 22 aprilie. „O să fie montat și transformatorul necesar punerii în funcțiune, iar apoi vom trimite actele la Federația Română de Fotbal, care la rândul ei trebuie să anunțe Liga Profesionistă de Fotbal. Noi am fi vrut să jucăm cu Steaua în nocturnă, dar mai mult ca sigur primul meci oficial, va fi cu CS Otopeni” a mai declarat Iosif Biro.
Sus In jos
http://gazmetanmedias.omgforum.net
Laurentiu
Admin
Admin
Laurentiu


Numarul mesajelor : 158
Location : Medias
Data de inscriere : 30/07/2008

Amical pe nocturna cu Zlatna Empty
MesajSubiect: Re: Amical pe nocturna cu Zlatna   Amical pe nocturna cu Zlatna EmptyDum Mar 29, 2009 12:20 am

Gaz Metan castiga cu scorul de 1-2 !

Minaur Zlatna (IV) - Gaz Metan Mediaș 1-2

Au marcat: M. Manea (64) / Cr. Bud 32, Vidakovici (97)
Gaz Metan: Ștețca - Fl. Lazăr, Markovici, Hoban - Todea, Sabou - Nohai, Dudiță, Buzean - Boaru, Cr. Bud. Antrenor: Cristian Pustai. Au mai jucat: Fenny, R. Zaharia, Buican, Rafael, Semeghin, M. Voicu, Vidakovici, Eric, C. Prodan, Grilo. (Dan Henegar - Zlatna )
Sus In jos
http://gazmetanmedias.omgforum.net
 
Amical pe nocturna cu Zlatna
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Nocturna in octombrie
» Gaz Metan Medias - U Cluj ( amical )
» Gaz Metan Medias 3 - 0 C.S.Sebes - Amical
» Nocturna si Stadion mai mare la Gaz Metan

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul Suporterilor Gaz Metan Medias  :: Meciuri-
Mergi direct la: