Forumul Suporterilor Gaz Metan Medias
Ne-am mutat pe www.suporteri-gaz-metan.mvptech.net ! Inregistreaza-te acolo !
Forumul Suporterilor Gaz Metan Medias
Ne-am mutat pe www.suporteri-gaz-metan.mvptech.net ! Inregistreaza-te acolo !
Forumul Suporterilor Gaz Metan Medias
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Forumul Suporterilor Gaz Metan Medias

Bine ati venit pe forumul suporterilor Gaz Metan
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Vatca imprumutat la Gaz Metan Medias

In jos 
AutorMesaj
Laurentiu
Admin
Admin
Laurentiu


Numarul mesajelor : 158
Location : Medias
Data de inscriere : 30/07/2008

Vatca imprumutat la Gaz Metan Medias Empty
MesajSubiect: Vatca imprumutat la Gaz Metan Medias   Vatca imprumutat la Gaz Metan Medias EmptySam Ian 24, 2009 3:47 am

Vâtcă a fost împrumutat la Gaz Metan Mediaș
22 ianuarie 2009

Portarul echipei Steaua, Cosmin Andrei Vâtcă, a fost împrumutat până la sfârșitul sezonului 2008/2009 la gruparea Gaz Metan Mediaș, jucătorul urmând să se alăture noii sale formații la sfârșitul acestei săptămâni, informează site-ul oficial al grupării din Bulevardul Ghencea.



Vâtcă a precizat că a acceptat împrumutul la Gaz Metan Mediaș pentru a avea mai multe șanse să evolueze titular. "Am decis să accept oferta celor de la Gaz Metan deoarece îmi doresc foarte mult să apăr. Vreau să fac meciuri bune și să revin la forma pe care am avut-o înainte de a fi transferat la Steaua. Nu știu ce se va întâmpla din vară, însă mă bucur că acum voi avea mai multe șanse de a evolua ca titular", a spus Vâtcă.



Andrei Vâtcă se află în prezent în cantonament cu echipa Steaua în Spania, la Oliva Nova, întoarcerea "roș-albaștrilor" în România fiind programată pentru vineri seară.



Portarul a fost transferat de Steaua în sezonul 2007/2008 de la formația Oțelul Galați, însă nu a debutat încă pentru echipa din Bulevardul Ghencea în Liga I. Vâtcă a mai evoluat pentru formațiile FC Bihor și Oțelul Galați.
Sus In jos
http://gazmetanmedias.omgforum.net
 
Vatca imprumutat la Gaz Metan Medias
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» GAZ METAN MEDIAS - F.C. BRASOV
» Gaz Metan Medias - FC Brasov
» Galeria Gaz Metan Medias
» FC Arges - Gaz Metan Medias
» F.C. Timisoara - Gaz Metan Medias

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul Suporterilor Gaz Metan Medias  :: Important - Noutati-
Mergi direct la: