AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare

Numarul mesajelor : 158
Location : Medias
Data de inscriere : 30/07/2008

Gaz Metan Medias - F.C. Arges Empty
MesajSubiect: Gaz Metan Medias - F.C. Arges   Gaz Metan Medias - F.C. Arges EmptyMier Apr 08, 2009 10:53 am

Dupa un meci in care Gaz Metan a dominat complet si la pauza a intrat la cabine cu scorul de 2-0 in repriza a doua le-am facut cadou pitestenilor un punct :( De la 2-0 la 2-2 :| Tristete mare pe fanii medieseni mai ales ca aveam nevoie de victorie ca de aer ... Gaz Metan ramane deocamamdata pe locul 16 cu 21 de puncte in spatele lui Farul Constanta care are 22 de puncte . O victorie astazi ne-ar fi dus pe locul 15 insa noi trebuie sa trecem de Gloria Bistrita care are 25 de puncte . Ne va fi din ce in ce mai greu dar speram sa reusim sa ne salvam de la retrogradare :| Urmatoarea etapa avem in deplasare cu Pandurii . Speram la o victorie :-s Acum ce sa mai zic ? :( Hai Gazu' ! :(
gazistul
Moderator ajutator
gazistul

Numarul mesajelor : 54

MesajSubiect: Re: Gaz Metan Medias - F.C. Arges   Gaz Metan Medias - F.C. Arges EmptyMier Apr 08, 2009 11:35 am

Ce victorie speram la Panduri ? dai in plm....sa nu ne dea aia vreo 2 - 3...din toti atacanti doar Cristi Bud ce da randament....pe Boaru de ce il tot baga titular...kre e ultimu lui gol din liga 1 ? Bine k il tine pe Vidakovic rezerva....ala e mult mai bun ca Boaru...asta e...dak nu batem la Pandurii suntem ca si retrogradati ! :(