Forumul Suporterilor Gaz Metan Medias
Ne-am mutat pe www.suporteri-gaz-metan.mvptech.net ! Inregistreaza-te acolo !
Forumul Suporterilor Gaz Metan Medias
Ne-am mutat pe www.suporteri-gaz-metan.mvptech.net ! Inregistreaza-te acolo !
Forumul Suporterilor Gaz Metan Medias
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Forumul Suporterilor Gaz Metan Medias

Bine ati venit pe forumul suporterilor Gaz Metan
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Interviu Cu Ronaldinho De Medias Inainte De Meciul Cu FC Brasov Si Imagini De La Antrenamentul Din 20 August

In jos 
AutorMesaj
Laurentiu
Admin
Admin
Laurentiu


Numarul mesajelor : 158
Location : Medias
Data de inscriere : 30/07/2008

Interviu Cu Ronaldinho De Medias Inainte De Meciul Cu FC Brasov Si Imagini De La Antrenamentul Din 20 August Empty
MesajSubiect: Interviu Cu Ronaldinho De Medias Inainte De Meciul Cu FC Brasov Si Imagini De La Antrenamentul Din 20 August   Interviu Cu Ronaldinho De Medias Inainte De Meciul Cu FC Brasov Si Imagini De La Antrenamentul Din 20 August EmptyJoi Aug 21, 2008 5:43 am

Interviu cu Eric Oliveira


Interviu Cu Ronaldinho De Medias Inainte De Meciul Cu FC Brasov Si Imagini De La Antrenamentul Din 20 August 4ebewungsxb90roysut_thumb

Admin: Salut Eric !
eric oliveira: salut dmn laurentiu 94
eric oliveira: :D
Admin: Ce faci ? Esti pregatit de meciul cu Brasov ?
eric oliveira: stau in cantonamento acum,sunt pregatit,astept sa fac un meci bun maine
Admin: Crezi ca va fi un meci greu ?
eric oliveira: normal ca da,brasov e o echipa puternica si are jucatori de calitate
eric oliveira: asteptam un meci foarte greu maine
Admin: Aha ... colegii tai ce spun ? Sunt pregatiti ?
eric oliveira: suntem toti pregtit,treb sa batem tot meciurile acasa
Admin ®: Cat timp ti-ai mai dori sa ramai la Gaz Metan ?
eric oliveira: eu am contract de 3 ani aici,vreau sa fac o treaba buna in divizia a si dupaia vedem ce facem
eric oliveira: acum vreau sa stau si vreau sa stau aici 3 ani
eric oliveira: dupaia vedem
Admin ®: Ok ... bafta maine si sunt sigur ca veti castiga
Admin ®: Multumesc de interviu
eric oliveira: mersi mult
eric oliveira: cu placere


Toate drepturile rezervate : www.suporteri-gaz-metan.tk

Imagini de la antrenamentul din 20 August 2008


Interviu Cu Ronaldinho De Medias Inainte De Meciul Cu FC Brasov Si Imagini De La Antrenamentul Din 20 August 4ebewungsxb90roysut_thumb
Interviu Cu Ronaldinho De Medias Inainte De Meciul Cu FC Brasov Si Imagini De La Antrenamentul Din 20 August 1kj6yl8grckc3ibvfko_thumb
Interviu Cu Ronaldinho De Medias Inainte De Meciul Cu FC Brasov Si Imagini De La Antrenamentul Din 20 August 0em7m4q8dl67h15f3dj5_thumb
Interviu Cu Ronaldinho De Medias Inainte De Meciul Cu FC Brasov Si Imagini De La Antrenamentul Din 20 August 4h4jo7jq82563r7eln7d_thumb
Interviu Cu Ronaldinho De Medias Inainte De Meciul Cu FC Brasov Si Imagini De La Antrenamentul Din 20 August Kvmlp4jqmxzty6zc36t_thumb
Sus In jos
http://gazmetanmedias.omgforum.net
 
Interviu Cu Ronaldinho De Medias Inainte De Meciul Cu FC Brasov Si Imagini De La Antrenamentul Din 20 August
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Imagini de la antrenamentul din 02.04.2009
» GAZ METAN MEDIAS - F.C. BRASOV
» Gaz Metan Medias - FC Brasov
» F.C. Brasov - Gaz Metan Medias
» Gaz Metan Medias - U Cluj ( amical )

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul Suporterilor Gaz Metan Medias  :: Important - Noutati-
Mergi direct la: