Forumul Suporterilor Gaz Metan Medias
Ne-am mutat pe www.suporteri-gaz-metan.mvptech.net ! Inregistreaza-te acolo !
Forumul Suporterilor Gaz Metan Medias
Ne-am mutat pe www.suporteri-gaz-metan.mvptech.net ! Inregistreaza-te acolo !
Forumul Suporterilor Gaz Metan Medias
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Forumul Suporterilor Gaz Metan Medias

Bine ati venit pe forumul suporterilor Gaz Metan
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 "CFR-ul face o mare prostie dacă îl demite pe Andone"

In jos 
AutorMesaj
Laurentiu
Admin
Admin
Laurentiu


Numarul mesajelor : 158
Location : Medias
Data de inscriere : 30/07/2008

"CFR-ul face o mare prostie dacă îl demite pe Andone" Empty
MesajSubiect: "CFR-ul face o mare prostie dacă îl demite pe Andone"   "CFR-ul face o mare prostie dacă îl demite pe Andone" EmptyDum Aug 31, 2008 6:20 am

Antrenorul Politehnicii Iași, Ionuț Popa, a declarat, pentru NewsIn, că îi pare rău de situația în care a ajuns Ioan Andone și consideră că demiterea sa din funcția de antrenor al campioanei CFR Cluj ar însemna o mare nedreptate pe care patronii clujeni ar face-o

"Demiterea lui Ando e cea mai mare prostie pe care am auzit-o în acest sezon. Cei de la CFR fac o mare gafă dacă îl demit. Prin această decizie se demonstrează încă o dată că fotbalul românesc nu are conducători. Ce, a jucat Andone pe teren? A dat Andone pase în out? Credeți că Ando i-a învățat să joace așa? Toată lumea dă în jucători și în antrenori, dar de conducători nu se ia nimeni. Dacă Andone este dat afară de la Cluj, CFR o să devină o echipă antipatică în Liga I. Nu poți să-ți bați joc de un antrenor, de munca lui. Cred că Ando merită să joace în Champions League cu CFR Cluj, pentru că și datorită lui echipa a realizat eventul", a declarat Ionuț Popa.


ProSport
Sus In jos
http://gazmetanmedias.omgforum.net
 
"CFR-ul face o mare prostie dacă îl demite pe Andone"
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Nocturna si Stadion mai mare la Gaz Metan
» Iancu: "Timisoara a fost mai buna. I-am batut pe fratii nostri"
» Gaz Metan Medias - Unirea Urziceni

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul Suporterilor Gaz Metan Medias  :: Discutii generale-
Mergi direct la: