Forumul Suporterilor Gaz Metan Medias
Ne-am mutat pe www.suporteri-gaz-metan.mvptech.net ! Inregistreaza-te acolo !
Forumul Suporterilor Gaz Metan Medias
Ne-am mutat pe www.suporteri-gaz-metan.mvptech.net ! Inregistreaza-te acolo !
Forumul Suporterilor Gaz Metan Medias
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Forumul Suporterilor Gaz Metan Medias

Bine ati venit pe forumul suporterilor Gaz Metan
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Mediașul merge prost, dar constant

In jos 
AutorMesaj
Laurentiu
Admin
Admin
Laurentiu


Numarul mesajelor : 158
Location : Medias
Data de inscriere : 30/07/2008

Mediașul merge prost, dar constant Empty
MesajSubiect: Mediașul merge prost, dar constant   Mediașul merge prost, dar constant EmptyJoi Sept 11, 2008 12:41 am

Deși Mediașul merge aproape dezastruos în campionat, antrenorul Cristi Pustai spune că nu va face schimbări majore nici în viitoarea etapă, cu Pandurii Târgu Jiu.




Tehnicianul medieșenilor spune că în afară de accidentările deja cunoscute, Fenny și Grillo, toți jucătorii săi sunt pregătiți să intre în teren. Pustai nu va face însă schimbări majore în "unsprezecele" de bază al Gazului Metan, deși echipa s-a merge din ce în ce mai prost în campionat. "Nu avem probleme de lot, să sperăm că vom reuși să-l recuperăm și pe Grillo. Ce pot să spun e că nu vor fi schimbări majore în alcătuirea echipei, deși atât titularii cât și rezervele nu au un loc sigur, asta variază în funcție de antrenamente, de randamanetul și de forma pe care o are fiecare. La orice echipă există însă un schelet de bază. Pot să spun că din punctul de vedere al echipei noastre, pauza competițională a fost binevenită, deoarece am reușit să stăm mai mult împreună, am insistat mai mult pe anumite lucruri, ne-am pregătit serios și sper să trecem cu bine de acest joc", a declarat tehnicianul Cristi Pustai.

Chiar dacă medieșenii n-au mai simțit gustul victoriei și nici măcar n-au mai reușit să marcheze de trei etape, medieșenii spun și de această dată că pot să câștige meciul viitor. Ne așteaptă un meci dificil, cu o echipă care pare să-și revină după un început mai slab de campionat. Pentru noi sunt importante cele trei puncte puse în joc și sper că vom reuși să spargem gheața și să înscriem. Repet, întâlnim o echipă care ca buget și achiziții poate merita un loc mai sus în clasament", este de părere antrenorul medieșenilor, Cristian Pustai, cu o declarație care pare să scuze un eventual eșec.


sibianulonline.ro
Sus In jos
http://gazmetanmedias.omgforum.net
 
Mediașul merge prost, dar constant
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Gaz Metan Medias - Dinamo Bucuresti
» Gaz Metan Medias - Unirea Urziceni
» F.C. Brasov - Gaz Metan Medias

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul Suporterilor Gaz Metan Medias  :: Important - Noutati-
Mergi direct la: