Forumul Suporterilor Gaz Metan Medias
Ne-am mutat pe www.suporteri-gaz-metan.mvptech.net ! Inregistreaza-te acolo !
Forumul Suporterilor Gaz Metan Medias
Ne-am mutat pe www.suporteri-gaz-metan.mvptech.net ! Inregistreaza-te acolo !
Forumul Suporterilor Gaz Metan Medias
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Forumul Suporterilor Gaz Metan Medias

Bine ati venit pe forumul suporterilor Gaz Metan
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Eric de Oliveira: "Steaua este cea mai mare echipa din Romania si trebui sa privim meciul acesta ca pe o oportunitate"

In jos 
AutorMesaj
Laurentiu
Admin
Admin
Laurentiu


Numarul mesajelor : 158
Location : Medias
Data de inscriere : 30/07/2008

Eric de Oliveira: "Steaua este cea mai mare echipa din Romania si trebui sa privim meciul acesta ca pe o oportunitate" Empty
MesajSubiect: Eric de Oliveira: "Steaua este cea mai mare echipa din Romania si trebui sa privim meciul acesta ca pe o oportunitate"   Eric de Oliveira: "Steaua este cea mai mare echipa din Romania si trebui sa privim meciul acesta ca pe o oportunitate" EmptySam Sept 20, 2008 4:16 am

Mijlocasul brazilian al echipei Gaz Metan Medias, Eric de Oliveira Pereira, a declarat, vineri, ca meciul cu Steaua reprezinta o oportunitate mare pentru el si coechipierii sai si ca înca din liga secunda visa la duelurile cu granzii din Bucuresti. "Am asteptat de anul trecut, din liga secunda, meciurile cu Steaua si Dinamo. Steaua este cea mai mare echipa din Romania si trebui sa privim meciul acesta ca pe o oportunitate. Ea are multi jucatori buni, tehnici, dar vreau sa facem cu totii un meci bun si sa scoatem un rezultat pozitiv", a spus Eric de Oliveira.
Sus In jos
http://gazmetanmedias.omgforum.net
 
Eric de Oliveira: "Steaua este cea mai mare echipa din Romania si trebui sa privim meciul acesta ca pe o oportunitate"
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Nocturna si Stadion mai mare la Gaz Metan
» F.C. Brasov - Gaz Metan Medias
» Interviu Cu Ronaldinho De Medias Inainte De Meciul Cu FC Brasov Si Imagini De La Antrenamentul Din 20 August

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul Suporterilor Gaz Metan Medias  :: Important - Noutati-
Mergi direct la: